Co mały Człowiek odkryć potrafi...
Blog > Komentarze do wpisu
Nowe Życie na... śniadanie
Ospa już za nami - Szymciu przeszedł ją nadzwyczaj łagodnie, ale jednak całe dwa tygodnie musiał spędzić w domu. Nie był jeszcze w przedszkolu w Nowym Roku - jutro pójdzie pierwszy raz.
...
W ciągu tych dwóch tygodni nasze życie przewróciło się do góry nogami i nic nie jest takie, jak do tej pory było. Żyliśmy w stworzonej iluzji, która nagle opadła jak kurtyna w teatrze. Prawda zaskoczyła nas bardzo, sprawiła wiele bólu, popłynęło wiele łez.
Jednak życie wokół nas toczy się dalej, więc i my musimy mieć siłę na sprostanie wymaganiom każdego nowego dnia.
Teraz inaczej patrzymy na wszystko, nawet na siebie, ale jesteśmy silni sobą nawzajem... Musimy tacy być...
...
Zdjęcie do dzisiejszego wpisu jest już dosyć stare - zostało zrobione 29 września 2008r. - i choć już wtedy żyliśmy w świecie iluzji, był to dla nas czas wyjątkowy, a samo zdjęcie miało prawie magiczny charakter.
Dziś, patrząc na nie, odkrywamy nowe sensy życia, szukamy szczęścia wokół siebie, mając siebie - Szymciu i Szymciowa Mama - to my jesteśmy najważniejsi, a podobno "co nas nie zabije, to nas wzmocni". Iluzji już nie ma, ale jest Gwiazdka Z Nieba, która daje nam nadzieję na każde nowe jutro.
...
Na śniadanie dostaliśmy dziś Nowe Życie, ładnie podane i pachnące świeżością... Trzymajcie kciuki, żeby było naprawdę smaczne...
...

...
Nowe życie na śniadanie
Pozwól że Cię nim nakarmię
Szczęściem nie bój się nakruszyć
Wypełnijmy nim poduszki
...
niedziela, 16 stycznia 2011, iwusia76

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , *.stacje.agora.pl
2011/03/29 17:03:11
piękne co napisałas.. smutne i piękne zarazem
gorąco trzymama kciuki,
pozdrawiam
iwona
mama miłka